Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Pursaklar evden eve nakliyat firmaları sigortalı Pursaklar nakliyat şirketi şehir içi nakliye, şehirler arası nakliyat, asansörlü ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşımacılığı yapar. Kurumsal Pursaklar nakliyat firması olarak sözleşmeli ve güvenli taşımacılık yapıyoruz.

 

Pursaklar Evden Eve Nakliyat Firması

Pursaklar evden eve nakliyat firması çağdaş ve modern taşımacılık anlayışını yönetim kadrosundan taşıyıcı eleman kadrosuna kadar benimsemiş bir şirket konumunda kuruluştur. Gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarımızın amaçlarımızı ve Özpolat evden eve nakliyat hedeflerimizin müşteri memnuniyeti oluşturmak amaçlı olduğunu açıkça gösteriyor. Pursaklar evden eve nakliyat çalışmalarında ön hazırlık safhasında müşterilerimizin fikirlerini alarak o doğrultuda zaman çizelgesini, taşıma planlarını, paketleme işlemlerini, sigortalama faaliyetlerini mümkün olduğunca müşteri menfaatine olacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

keçiören evden eve nakliyat asansörlü Pursaklar nakliyat ev taşıma firması
keçiören evden eve nakliyat asansörlü Pursaklar nakliyat ev taşıma firması

Kurumsal Pursaklar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Pursaklar evden eve nakliyat firmaları içinde en güvenli nakliye şirketiyiz. Bütün eşyalarınızı en titiz şekilde taşıyoruz. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu çalışma kapsamında özellikle beyaz eşyaların, mobilyaların, elektronik eşyaların taşınması, sökülmesi, montelenmesi işlemlerinde işinin ehli mobilya ustaları elektronik bilgisi yüksek teknik elemanlar kullanılmaktadır. Kullanmış olduğumuz bu yöntemler ve çalıştırmış olduğumuz elemanlar sigortalı, sağlıklı, covid-19 testi gerçekleştirilmiş bilinçli kişilerden oluşmaktadır. Paketleme işlemlerini en hassas şekilde gerçekleştirirken eşya asansörü kullanımında çevre emniyetini hiçbir zaman göz ardı etmiyoruz. Ankara’un bütün ilçelerinde nakliye şubelerimiz bulunur, aşağıda birkaç nakliyat ofisimiz listelenmiştir.

En İyi Pursaklar Evden Eve Nakliye Şirketi

Pursaklar evden eve nakliye çalışmalarında öncelikle kaliteyi, güvenceyi, garantili taşıma prensiplerini, kolaylığı ve memnuniyetini hedeflemektedir. Hedeflediğimiz bu çalışma prensibi doğrultusunda kalite politikamızı her zaman sorunsuz profesyonel bir şekilde oluşturuyoruz. Evden eve nakliyat şirketi olarak bütün nakliye işlemlerini en kısa süre içerisinde güvenli şekilde gerçekleştirmeyi hedef belirlemekteyiz. Kolay ödeme yöntemlerini kullanarak müşterilerimizin ön ödeme ve kredi kartı ile ödeme kolaylıkları ile tanışmasını ve uygulamasını sağlamaktayız.

Pursaklar Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Pursaklar evden eve nakliyat firması eşya asansörü kullanım aşamasında özellikle profesyonel çalışmalar gerçekleştirmektedir. Profesyonellik gerektiren eşya asansörü operatör görevi kurs almış sertifikalı kişiler tarafından yapılmaktadır. Taşıyıcı elemanlar sadece asansörlü nakliyat kabinine eşyaları yerleştirmekte kullanım aşaması ehliyetli elemanlar tarafından yapılmaktadır. Sarsıntı oluşturmadan en yüksek katlardan hızlı bir şekilde eşyalar araçlara yüklenerek ve araçlardan yerleşim birimine çıkarılarak hızlı ve kolay taşınma prensipleri uygulanmaktadır. Eşya sahiplerine hasarsız eşya taşıma uygulaması memnuniyet verici şekilde gerçekleştirilmektedir.

Pursaklar Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Pursaklar evden eve nakliyat şirketi kaliteli taşımacılığın yanında garantili taşımacılığında önemli olduğunu kabul eden bir kuruluştur. Özellikle taşıma işlemlerine başlamadan önce genellikle – ücretsiz ekspertiz hizmeti uygulayarak ön kontrolleri müşteri gözetiminde yapmaktayız. Ankara sigortalı nakliyat firmamız aracılığı ile taşınmasını istediğiniz eşyalarınız yüksek bedeller karşılığında sigortalama işlemine tabi tutulmaktadır. Anlaşmalar sonucunda ortaya çıkarabilecek bütün koşullar sorgusuz sualsiz yerine getirilmektedir. Sigortalama işlemleri evden eve nakliyat firması olarak yaptığımızda memnuniyeti, güvenliği, hassasiyeti ve emniyetli çalışma prensiplerini eksiksiz yerine getirdiğimizi görmekteyiz.

Profesyonel Pursaklar Nakliyat Hizmetleri

Kurumsal keçiören nakliyat şirketi olarak en iyi, en güvenli ve en konforlu taşıma hizmetini vermeyi hedefliyoruz. Pursaklar konumu civarında yer alan nakliyeciler arasında en güvenilir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz. Pursaklar’de ev taşıma hizmeti ile yeni evinize anahtar teslim eşya montaj ve kurulum şeklinde yerleşmenize yardım ediyoruz.

Pursaklar Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Pursaklar ev eşyası taşıma konusunda profesyonel evden eve nakliyat firması gerçekten bu konuda hızlı ve güvenli hizmet oluşturmaktadır. Özellikle ev eşyalarının bir kısmının veya üretim yapılan eşyaların bir kısmının taşınması söz konusu olduğunda Özpolat evden eve nakliyat parça eşya taşıma kategorisinde en uygun yöntemleri uygulamaktadır. İhtiyacımız olan araç zamanında temin edilmekte güvenliği sağlayabilecek eşya sigortalama işlemleri detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Paketleme işlemlerinde en uygun paketleme ve ambalaj malzemeleri kullanılmakta eşyaların taşınma sırasında en titiz çalışmalar yapılmaktadır.

Pursaklar Ofis Taşıma Hizmeti

Pursaklar evden eve nakliyat çalışmaları kapsamında gerçekleştirmiş olduğumuz ofis taşımacılığı işlemlerini hassasiyetle yürütüyoruz. Planlı, programlı bir şekilde yaptığımız ofis taşıma işlemlerinde her zaman ücretsiz ekspertiz hizmetini sunarak müşterilerimizin bu konu hakkında net bilgi sahibi olmasına yardımcı oluyoruz. Verilen raporlar doğrultusunda taşıma programı hazırlanarak ofis malzemeleri en hassas şekilde yüksek katlara hassas asansörler kullanılarak taşınmaktadır. Bu alanda taşıma personeli, paketleme elemanları, teknik elemanlar, şoförler, eşya asansörü operatörleri covid-19 testi gerçekleştirilmiş sağlıklı kişilerden oluşmaktadır.

Pursaklar Eşya Depolama Hizmeti

Pursaklar ev eşyası depolama hizmeti firmamız için her zaman bir ayrıcalık teşkil etmektedir. Eşyaların depolarımızda önemli ölçüde güvenlik prensipleri doğrultusunda bekletiliyor olması müşterilerimize rahatlık sağlamaktadır. Kolay giriş çıkışlar sağlanan depo işlemlerinde eşya giriş çıkışlarda aynı kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle teknolojik donanımlar sayesinde yüksek güvenlikli ortam oluşturarak 7/24 kapalı devre kamera sistemi güvenliği sağlamaktadır. Eşyalarınızı güvenceye aldıktan sonra yangın, su baskını ve diğer doğal afetlere karşı güven altına alıp maksimum koruma sağlayacak teşkil edilmiştir. Oluşturulan çatı sistemleri ve yer döşeme sistemleri rutubeti %100 önleyebilecek hususları ortaya çıkarmaktadır.

Pursaklar Şehir İçi Nakliyat Hizmeti

Pursaklar şehir içi nakliyat alanında her zaman öncü kuruluş olmayı başarmaktayız. Başarılı, güvenli, emniyetli ve sağlıklı eşya taşıma işlemleri gerçekleştirirken dezenfekte etme konusunda da titiz davranmaktayız. Personelimizin covid-19 testi yaptırılmış korona virüs tedbirleri alınmış dezenfekte işlemleri yapılmış ortamlarda çalışmasına önem veriyoruz. Araçlarımızın periyodik olarak dezenfekte edilmesi sağlanır.

Abadan Mahallesi, Altınova Mahallesi, Ayyıldız Mahallesi, Fatih Mahallesi, Karaköy Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kösrelikkızığı Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Peçenek Mahallesi, Saray Cumhuriyet Mahallesi, Saray Fatih Mahallesi, Saray Gümüşoluk Mahallesi, Saray Osmangazi Mahallesi, Sirkeli Yeşilova Mahallesi, Sirkeli Yeşilyurt Mahallesi, Tevfik İleri Mahallesi, Yeni Karaköy Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Yuva Mahallesi ve tüm Ankara semtlerinde nakliye ekiplerimiz 7/24 hizmetinizdedir. Ayrıca aşağıya Pursaklar mahalleleri de çıkarılmıştır.

Karanfil Sokak, Derviş Sokak, Mimar Sinan Caddesi, Mimar Sinan Cami, Güzelsu Sokak, Atatürk Bulvarı, Alaçam Sokak, Köroğlu Caddesi, Oba Sokak, Yenişehir Sokak, Saray Merkez Ulu Cami, Kılıç Sokak, Ülker İlköğretim Okulu, Kütüphane, Eşrefoğlu Sokak, Köroğlu Parkı ve Koşu Yolu, Güleryüz Sokak, Yeşilova Mahallesi, Fazilet Sokak, ASKİ İlker Sokak, Tirebolu Sokak, Oğuzhan Sokak, Sağlam Sokak, Sedef Sokak, Şehir Sokak, Karaca Caddesi, Büklüm Sokak, Kanuni Park, Ertuğrulbey Sokak, Özveren Sokak, Peker Sokak, Barış Sokak, Bağlarbaşı Caddesi, Ballıbaba Sokak, Karşıyaka, Kültür Sokak, Keçiören Pursaklar İMKB Endüstri Meslek Lisesi, Cumhuriyet Caddesi, Sarayköy – Cumhuriyet Yolu, Ziya Gökalp Sokak, Muradiye Caddesi, Saray İlköğretim Okulu, Saray SO Alperen Caddesi, Mithatpaşa Sokak, Dede Korkut Sokak, Hacı Bayram Veli Parkı, Uysal Sokak, Hünkar Sokak, Timuçin Sokak, İhlamur Sokak, Sirkeli Serap Sokak, Çilek Sokak, Fatih Sultan Mehmet Parkı, Cengiz Topel Caddesi, Gazel Caddesi, Fersu Sokak, Yıldız Caddesi

Pursaklar Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Pursaklar evden eve nakliyat firması olarak şehirlerarası platformda her zaman hassasiyet ve güven içerisinde çalışmayı hedefliyoruz. Hedeflediğimiz doğrultuda ilerleyebilmek vermiş olduğumuz sözleri yerine getirebilmek için eşya sigortalama konusunda hassas çalışmaları oluşturmaktayız. Özellikle Özpolat evden eve nakliyat kalitesini maksimum seviyeye çıkaracak garantili taşıma işlemlerini şehirlerarası uzak mesafelere götürmekteyiz.

İndirimli Pursaklar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Pursaklar evden eve nakliyat firmamız kurulduğu günden bugüne kadar en uygun evden eve nakliyat fiyatlarını müşterilerine sunmaktadır. En garantili, en güvenli ve emniyetli hijyenik ortamlar sağlayarak gerçekleştirmiş olduğumuz Özpolat evden eve nakliyat çalışmalarında özellikle ücret konusunda hassasiyeti maksimum seviyede oluşturmaktayız. Yapılan plan ve projeler, sigortalama işlemleri, eşya asansörü kullanımı, araçların büyüklüğü, eşyaların taşıma mesafesi olayları etkilemektedir. Bütün hassasiyeti ön plana koyarak müşterilerimizi memnun edecek evden eve nakliyat fiyatları belirlemekteyiz.

Pursaklar Nakliyat Fiyatları Pursaklar Ev Taşıma Ücretleri Pursaklar Asansörlü Nakliye Fiyatları
Pursaklar Parça Eşya Taşıma Fiyatı 300 – 600 ₺ 900 ₺
Pursaklar 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.300 – 1.600 ₺ 1.900 ₺
Pursaklar 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.500 – 2.000 ₺ 2.500 ₺
Pursaklar 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.800 – 3.000 ₺ 3.500 ₺
Pursaklar 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.500 – 4.000 ₺ 4.200 ₺
Pursaklar Ofis Taşıma Fiyatı 3.500 ₺ TEKLİF AL

Ucuz Pursaklar Evden Eve Nakliyat Ücretleri Hesapla

Pursaklar evden eve nakliyat ücret hesaplaması yapılırken üç ana unsura dikkat edilmelidir. İlki evinizin ada sayısı; eşyaların miktarını belirler. İkincisi ise evin kat sayısı bu da eşyaların taşınma şeklini asansörlü nakliye ihtiyacını belirler. Üçüncüsü de taşınacağınız yeni adresin kilometre mesafesidir. Bunlara bağlı olarak ücretlendirme tarifesi hesaplanarak en uygun taşınma fiyat teklifi sunulur.


Sıkça Sorulan Sorular

Pursaklar Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Pursaklar evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken eşyaların yerinde görülmesi gerekir. Buna uygun taşınma planı ile maliyet hesaplaması yapılır. Ortalama nakliye fiyatları 1300 tl den başlar.

Pursaklar Nakliyat İletişim Numaraları

Pursaklar nakliyat telefon iletişim numarası ile 7/24 ücretsiz teklif alın.
Adres: Pursaklar 06145 Pursaklar/Ankara
Cep Telefonu: 0535 557 43 88 – Sabit Hat No: 0543 546 06 04

Pursaklar Ofis Taşıma Hizmetiniz Var mı ?

Pursaklar işyeri şirket taşıma ve ofis taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Kurumsal taşımacılık hizmetimiz kapsamında eşyalarınızı aynı gün yeni ofisinize taşıyoruz.

Pursaklar nakliyat hizmetleri sigortalı mıdır?

Pursaklar sigortalı nakliyat sözleşmesi ile taşınma esnasında eşyaların zarar görmesi durumlarına karşın sigorta poliçesi ile eşyalarınızı teminat altına alıyoruz. Özpolat Nakliyat şirketimiz ile sigorta garantili taşının.

https://ankaraozpolatnakliyat.com/pursaklar-evden-eve-nakliyat/

Etiketler:

En İyi Pursaklar Evden Eve Nakliyat Firması

En uygun Pursaklar Evden Eve Nakliyat fiyatları için teklif oluşturun.

Hemen Fiyat Teklifi Al

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir