Eşya depolama Ankara ev eşyası depolama fazla eşya için kiralık depo alanları kiralayın. Fazla eşyalar için kişisel depo kiralayın. Kişisel depolama alanı kişiye özel klimalı, rutubetsiz ve kilitli alanlardan meydana gelir.

 

Eşya depolama Ankara eşya depolama kiralık depo firması
Eşya depolama Ankara eşya depolama kiralık depo firması

Eşya Depolama Firması

Çoğu insanların bir yere taşındıkları zaman evdeki eşyalarını beraberinde götüremezler sorun yasarlar. Bu tür sorunlar genelde ev değiştirme, ofis kapatma ve şehir içi nakliyat veya şehirler arası nakliyat ya da ülke değiştirme nedenlerle insanlar eşyalarını muhafaza edecek yer bulamazlar. Evlilik hazırlığı yapan kişiler de alınan eşyalar ve fazla gelen eşyaların nereye konulacağı ciddi bir sorun haline gelir.   Fazla eşyalarını satmak istemeyen ya da yeni aldıkları eşyaların belirli bir süre güvenli yerde saklanmasını isteyen insanlar için eşya depolama hizmeti en iyi imkandır. Eşya Depolama hizmeti, eşyaların belirli bir süre saklanması koşulu ile depolama firmalarına bırakılma işlemidir. Bu tür hizmet, yaşanılan bölgeye göre depolama hizmeti değişmektedir. Fazla kalabalık olan şehirlerde göç aldıkları için eşya tasıma  nakliyeciliği daha hızlı artmıştır. Ev eşyası depolama işinde Özpolat Nakliyat ile her evden eşyalar alınır ve özel korunaklı sistemle asansörlü nakliyat araçları ile eşyalarınız güvenle alınır. Eşyalarınız kırılmadan hasar görmeden istenilen yere götürülür.

Ankara Eşya Depolama Firmaları

Eşya depolama faaliyetinde bulunan firma yeterli büyüklükte  ve temizlikte olan depolara sahip olmalıdır. Eşyalarınızın paketlenmeden istiflenerek katlanması ve kullanımların eşyalarıyla karışması, ezilme kırılma gibi sorunlar çıkabilir. Kiralık depo alanların güvenlik kameraları ile korunması önemlidir. Nakliyat depolama firması olarak güvenlik kamera izlenimi ile   temiz ve güvenli geniş depolarımız mevcuttur. Bazı depolama firmaları ofis depolama faaliyetlerin yani sıra arşiv depolama hizmeti de vermektedir. Arşiv depolama firmaları nem oranı ve ortam ısısı gibi depo koşullarını sağlamalı ve buna uygun bir alt yapıya sahip olmalıdır. Ankara eşya depolama işini yapan profesyonel bir firma ile çalışmak karşılıklı olarak yapılacak sözleşmenin eksiksiz olarak hazırlanmasını sağlamak önemlidir. Eşyalarınızı teslim edeceğiniz deponun fiziki koşullarını iyi araştırmalı mümkün ise depolama alanlarını geçmelisiniz. Kırılabilecek veya bozulacak eşyanız varsa, teslim ederken özellikle belirtilmeli ve yapılan sözleşmeye not olarak eklemelisiniz.

Eşya Depolama Şirketi Seçilirken Dikkat Edilecekler

Eşya depolama hizmeti veren firmalar, eşyalarınızı sözleşmeli teslim alarak büyük bir özenle eşya paketleme sonra deponun size ayrılan bölümünde güvenle  saklarlar. Depolama sürecinde yaşanan olumsuz durumlara karşı depomuz özel korunaklı sistemle muhafaza edilmektedir. Her tür sorunlara karşın depomuz sigortalıdır.  Özellikle apartmanlardan eşya alımı yapılırken, asansörle  indirilip, giriş de konulan   sürgülü sistemle eşyalarınız güvenli bir şekilde hasar görmeden nakliyat arabasına yerleştirilir. İşinde uzman ve profesyonel olan firma ekibimiz seri bir şekilde  eşyalarınızı deponuza ulaştırır. Hijyenik olarak depoların temizliği, kemirgen böcek ve  haşerelere karşı düzenli ilaçlama yapılır. Deprem  ve yangın gibi felaketlerde düşünülerek yer seçimi yapılan depolarda sigortalı nakliyat firması olarak depolanan eşyalarınız evinizde ve ofisinizdeki kadar güvende olacaktır. Ofis taşıma işlemi öncesi veya sonrası ev eşyası depolama hizmetini Özpolat Nakliyat olarak sizlere sonsuz güveni sunmaktayız.

Depo Kiralama Firmalarını Neden Tercih Etmeliyiz?

Son dönemlerde eve veya işyerlerine alınan eşyaların   maliyeti maalesef  gün geçtikçe daha da yükselmektedir. Sahip olduğunuz ve kalitesinden emin olduğunuz eşyalarınızı depolama sıkıntısı nedeni ile evinizde duran bu eşyalarınızı elden çıkardığınızda kar elde edemezler. Evlerinde kalan bu eşyaları muhafaza etmek için  evin bir odasında üst üste saklamak zorunda kalır. Bu sebeple kusa zamanda firmamızla iletişime geçerler. Uzman ekibimizle en güvenilir şekilde hizmetini şuan firma olarak  uygun fiyatla eşya depo karalamanıza  yardımcı oluruz. Depo hizmeti veren firmamız ile belirlenecek bir süre için depolama sözleşmesi yapılır. Depolama ücretleri depolanacak eşyaların hacmine ve depolama süresine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eşya depolama firması olarak müşteri memnuniyetini göre alarak makul bir fiyat da eşyalarını alırız.

Eşya Depolama Fiyatları

Ankara eşya depolama fiyatları ile uygun ücretlerle kiralık depo alanlarını sizler için tahsis ediyoruz. Metre küp alanına göre eşyaların kapladığı alana göre sizler için depo alanları veriyoruz. 1+1 ev eşyası depolama için faklı bir depo alanı ve 3+1 ev eşyası için ise farklı boyuttaki depo alanını kiralıyoruz. Eşya depolama fiyatları kiralık depolama bölümleri ortalama 500 tl den başlamaktadır.

Etiketler:

En İyi Eşya Depolama Firması

En uygun Eşya Depolama fiyatları için fiyat teklifi iste.

Hemen Fiyat Teklifi Al