Kurumsal Özpolat Nakliyat şirketi olarak Ankara ilçeleri başta olmak üzere tüm Türkiye’de taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Özpolat Evden Eve Nakliyat Kurumsal Tanıtım

Özpolat Nakliyat olarak 2004’de kurulmuş olup, nakliye sektöründe profesyonel ekibimiz ve çelik kasalı kapalı araçlarımız ile evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmeti sunuyoruz. Sürekli tazelenen ve yükselen kalitemizi artırıp siz saygıdeğer yurttaşlarımıza güvenli nakliye hizmetlerini sunmanın gayretindeyiz. Özpolat Nakliyat Türkiye’nin dört bir yanında sadece evden eve nakliyat değil taşımacılığın her türlüsünü sunuyoruz. Kurumsal taşımacılık ve bireysel taşımacılık hizmetleri başta olmak üzere şehir içi, şehirler arası ve uluslararası hizmetinizdeyiz.

Kurumsal Özpolat Nakliyat LTD ŞTİ Hizmetlerimiz

Başlıca Sunduğumuz hizmetler şu şekildedir. Mağaza taşımacılığı, fuar stant taşımacılığı, depo taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, kurumsal ofis taşımacılığı, paketleme ve ambalajlama hizmetleri sunuyoruz. Güncel nakliye firmalarına duyulan ihtiyacın artması nedeniyle rekabet ortamı kaçınılmaz bir hal almıştır. Özpolat Evden Eve Nakliyat şirketi olarak amacımız, uzman ekibimiz ile birlikte eşyalarınızı güvenle ve güvenlikli şekilde yeni adresinize taşımaktır. Taşınacak eşyalarınızı güvenle yeni yerlerine ulaştırmak hedefindeyiz. Bunu en uygun ekonomik nakliye çözümleri üreterek gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak bizim için oldukça önem taşır. Özpolat Nakliyat şirketi olarak size yük olan her şeyi taşımaya ve depolamaya hazırız.

Saygılarımızla..

evden eve nakliyat ankara Özpolat Nakliyat logo

Özpolat Nakliyat LTD ŞTİ Yönetim Kurulu Başkanı
Murat POLAT